Windykacja należności

Pomoc prawna

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu wszelkich roszczeń pieniężnych.

Prowadzimy windykację w imieniu naszych Klientów na wszystkich etapach postępowania: przedsądowym, sądowym jak również w postępowaniu egzekucyjnym.

Adwokat od windykacji należności

Dzięki doświadczeniu proponujemy Klientom zarówno windykacje polubowną, prowadzoną poprzez wezwania i próbę skłonienia dłużnika do dobrowolnego spełnienia świadczenia, jak również windykację sądową.

W ramach dochodzenia roszczeń wykorzystujemy Elektroniczne Postępowanie Upominawcze, pozwalające na obniżenie kosztów sądowych, usprawnienie i ułatwienie procedury poprzez brak konieczności dołączania dowodów do pozwu, a jedynie ich wskazanie, doręczenia elektroniczne skutkujące uzyskaniem szybkości postępowania.

Kancelaria reprezentuje również Klientów na etapie egzekucji zasądzonych roszczeń, współpracując z Kancelariami Komorniczymi, które zapewniają sprawne i skuteczne egzekwowanie roszczeń.

Skuteczność w ściąganiu długów

Doświadczenie w windykacji należności zdobyte przez Kancelarię pozwala uzyskać Klientom Kancelarii satysfakcjonujące rezultaty w ściąganiu należności.

Kancelaria reprezentuje również dłużników na wszelkich etapach windykacji, tj. negocjacji z wierzycielami, postępowań sądowych jak również postępowań egzekucyjnych.

Adres

ul. Marszałkowska 7 lok.15
00-626 Warszawa
woj. mazowieckie

NIP: 5252356124
REGON: 146011460